Złomowanie pojazdów Kalwaria

" Twój lokalny auto złom nie jest dla nas konkurencją - sprawdź nasze ceny"

autozlom Kalwaria

autozlom Kalwaria
autozlom Kalwaria
autozlom Kalwaria

Recykling pojazdów w Polsce staje się coraz bardziej popularniejszy, handel starymi samochodami powoli przestaje być opłacalny, a rozkwit gospodarczy sprawia, że zainteresowanie starymi pojazdami wśród kupujących jest coraz mniejsze ? Posiadając stare auto zastanawiamy się jak się go pozbyć otrzymując za niego zapłatę. Logicznym rozwiązaniem jest jego złomowanie, ale czy można stracić bardziej gdziekolwiek indziej niż na złomowaniu w lokalnym punkcie złomowania oferującym średnio 50gr za kilogram ?

 

Monopol jaki prowadzą złomowiska na rynkach lokalnych spawia, że jedynym zarabiającym jest właśnie zakład złomowania pojazdów. Nasza firma postanowiła wprowadzić rewolucję podbijając stawki na wybrane modele samochodów. Wiemy, że odzysk części i surowców z danego auta jest kilkakrotnie większy od ceny proponowanej za auto przez złomnice.

 

Pracujemy na nasz sukces, działamy na mocy wojewody oraz wystawiamy zaświadczenia o demontażu, auta wyrejestrowujemy legalnie i wg wszelkich standardów.

 

Rozbudowana sieć przedstawicieli pozwala na szybkie dotarcie do Klienta, skupujemy auta w każdym stanie, kompletne, niekopletnie, rozebrane i spalone, powypadkowe i popowodziowe.

 

Posiadasz stare auto i chcesz je sprzedać w dobrej cenie ? Wybierz i-autozlom.pl

 

Opinie Klientów :

 

Interesowała mnie sprzedaż mojego starego BMW 525, poszukiwałam firmy w Nowym Sączu gdzie mogłabym je sprzedać, oferowane ceny były na granicach 600 - 700 złotych, natrafiając na propozycję i-autozlom.pl niezwłocznie się skontaktowałam, chłopcy byli tego samego dnia zapłacili 700 zł + dodakowo za pełny katalizator otrzymałam 400 złotych, wsumie auto sprzedałam za bagatela 1100 zł. Nikt na rynku lokalnym nawet nie proponował ceny w tych granicach, a obdzwoniłam kilka firm. Dodatkowo poleciłam firmę mojemu sąsiadowi, też sprzedał swojego lanosa w dobrej cenie, auto miało już odbiorcę na Ukraninie jak mówili panowice dlatego sąsiad otrzymał 1500 zł.

 

* opinii ciąg dalszy ...